Kochamy to co robimy

Gdańsk, Sopot , Gdynia

Z powodu sytuacji związanej z koronawirusem czekamy.. Czekamy na lepszy czas kiedy znów będziemy mogli bezpiecznie i swobodnie pokazywać Wam nasze wspaniałe miejsca..

MAroko

Egzotyka, tradycja, niesamowitość na wyciągnięcie ręki..

Drugi objazd Maroka z Logos Tour 10 - 24 marca 2019

24 marca wróciłem z kolejnej nadzwyczaj udanej podróży po Maroku. Tym razem miałem przyjemność odkrywać sekrety Maroka przed 9 osobową grupą. Nie tylko kameralna ale przede wszystkim rodzinna atmosfera pozwalała doświadczyć z największą przyjemnością uroków tego magicznego kraju. Pogoda dopisała. Słonecznie i przyjemnie. Dopełnieniem realizowanej marszruty były wspólne doświadczenia kulinarne – tażin z kozy, tażin z jagnięciny, domowy kuskus, szaszłyki, zupa z bobu “bysara”, kefta, i niezastąpione w Maroku piwo Casablanca, które towarzyszyło nam od początku do końca wszędzie tam gdzie tylko było dostępne. Ryby i owoce morza grilowane na naszych oczach , a chwilę wcześniej wybierane przez nas w bajkowym porcie w Essaouirze smakowały wyjątkowo.. Ponadto masaże, wschód słońca na pustyni, lekcja gotowania w marokańskim domu, bardzo dobre restauracje i lokalne garkuchnie, wizyta w marokańskiej łaźni, wiejskie targowiska, małpy w wielkim lesie cedrowym, muzeum Yves Saint Laurent’a w Marrakeszu, i wiele innych dodatkowych atrakcji poza oczywiście wszystkim tym co zawiera program. Maroko poznawane w taki sposób musi rozkochać w sobie..

Dziękuję mojej rodzinnej wdzięcznej grupie za wspólne dwa tygodnie podróżowania przez Maroko !

Dwie jesienne wyprawy były również bardzo udane. Kolejny planowany wyjazd to Sylwester i powitanie Nowego Roku 2020 na Saharze  ..oczywiście z Logos Tour.

 

Moje Maroko !

Powrót po 20 miesiącach nieobecności. Maroko z Logos Tour 10-24 listopada 2018. Inna perspektywa, świeżość, czysta przyjemność, nowa motywacja, rodzinna 16 osobowa wdzięczna grupa, i głębokie przekonanie, że robię to co potrafię najlepiej. Moje Maroko na nowo.